• وبلاگ : باسيدعلي‏تافتح‏قدس‏ومكه
 • يادداشت : شكرگزار انقلاب اسلامي باشيم
 • نظرات : 2 خصوصي ، 6 عمومي
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  خب شايد هم بلدين :ي دقيقن پشت بيمارستان دکتر خدادوست.

  يا لطيف

  سلام.خيلي تحليل واقع گرايانه اي بود .اي كاش همه ي ما چه موافق و چه مخالف نظام واقع گرا ميشديم تا بتوانيم نقاط ضعف را جبران كنيم و نقاط قوت را پر رنگ كنيم.

  خدمت اين مريم خانم هم عارضم که ما افتخار ميکنيم که جيره خور نظام اسلامي هستيم. البته نه بدان معناي جيره خوري که مد نظر شماست بدين معنا که همين که در اين دوران زندگي ميکنيم که پس از 1400 سال اسلام توانسته يک چيزي به نام حکومت تشکيل دهد را منت الهي بر خودمان ميدانيم.

  دستاورد بزرگ ديگر انقلاب اسلامي همين روح اسلام گرايي در سرتاسر جهان است که روز به روز نمايان تر ميشود.

  با عرض معذرت از صاحاب وبلاگ

  سلام

  آدم چند پست اخير اين وبلاگ را که مي خواند احساس ميکند با کسي طرف است که قرار است چند سال ديگر کانديداي نمايندگي مجلس شود و از حالا دارد مخ ش وراي نگهبان را مي زند!

  يا شايدهم ايشان کارمند ش وراي نگهبان هستند؟! حقوق ميگيري؟

  + مريم 

  جيره خور انقلاب اسلامي هستي بايدم شکر خدا کني

  انقلاب مثلا اسلامي جز فقر و فحشا جز خون و خونريزي جز از هم گسيختگي و جز اسلام زدگي چيزي ارمغان نداشت

  چند قرن بايد بگذره تا اين همه واپسگرايي جبران بشه ؟ چقدر ديگه بايد مردم تاوان اين همه زياد خواهي و قدرت طلبي پر از فساد رو بدن؟

  جواب بديد آقاي شاكر انقلاب به ظاهر اسلامي

  پاسخ


  خب اگر شما فکر مي کنيد اين دست آوردهايي که من گفتم وجود ندارد، يعني اينکه تحليل تان با من فرق مي کند. اگر هم به دست آمدن اين دست آوردها را قبول داريد و فکر مي کنيد اين ها ارزش خاصي ندارند باز هم معلوم است ديدگاه تان با من فرق دارد.
  اگه هم صرف نظر از نوشته هايم مي خواهيد به سوال هايي که نوشته ايد جاب دهم بايد بگويم انقلاب اسلامي پاک ترين و انساني ترين اقدام بوده است؛ حتا اگر نظام اسلامي تا امروز نتوانسته به گونه اي رفتار کند که نتيجه بگيريم قدرانقلاب را مي داند، به هر حال دليل نمي شود فکر کنيم جز فقر و فحشا و ... چيزي به ارمغان نياورده است. البته شما مي توانيد قبول نداشته باشيد.
  البته همه ي اين هايي که گفتم صرف نظر از اين است که ادعاهاي شما بايد براي مردم ايران قابل درک باشد و مردم آن را قبول داشته باشند؛ که فکر نمي کنم اين گونه باشد.
  خودم را با تمام وجود شاکرنعمت انقلاب اسلامي مي دانم؛ اما فکر نمي کنم قرار باشد با جواب هاي من شما هم شاکر انقلاب اسلامي شويد.
  + خانم ناظم 

  يه چشم از طرف مسئولان.

  يكي هم از طرف صدا و سيما.

  يكي هم از طرف خودم

  (چرا يهويي ريتم صحبت تو آخراش عوض شد؟)

  يا علي.

  پاسخ


  بعيده مسئولان چشم بگن. صداوسيما هم بعيده نياز به پيشنهادهاي من و امثال بنده داشته باشه. خودتون اما ممنون!
  ريتم؟ من بي تقصيرم. من فقط مي نويسم. ياعلي